Eurosport 1Program TV na Poniedziałek 28.11.2022

Poniedziałek 28.11
Od teraz
6:30
Halvor Egner Granerud w pierwszym konkursie w Wiśle wywalczył drugie miejsce, a następnego dnia uplasował się tuż za podium. Niewiele gorzej spisał się Stefan Kraft, zajmując trzecią i piątą pozycję.
8:30
O czwarte w karierze mistrzostwo świata nie powalczy Ádám Blázsovics, który odpadł w półfinale. Węgier został pokonany przez Adriana Duszaka, który liczy, że to jemu przypadnie w tym roku tytuł.
10:15
Po rywalizacji w slalomie gigancie alpejki spróbują swoich sił w slalomie. W poprzednim PŚ małą Kryształową Kulę w tej konkurencji zdobyła Petra Vlhová. Z pewnością będzie chiała powtórzyć sukces.
10:44
11:14
Przed rokiem w Lake Louise zmagania w supergigancie nie odbyły się z powodu obfitych opadów śniegu. W bieżącym sezonie o miejsca na podium walczyć będą m.in. Aleksander Aamodt Kilde i Marco Odermatt.
12:12
Po zmaganiach w Berlinie kolarze i kolarki przenoszą się do Saint-Quentin-en-Yvelines. Kibice liczą na udane występy reprezentantów Polski. W Niemczech z dobrej strony pokazała się Urszula Łoś.
13:38
Początek szóstego rankingowego turnieju w sezonie 2022/2023. Wśród snookerzystów, którzy powalczą o zwycięstwo i nagrodę pieniężną w wysokości 80 tysięcy funtów znajduje się Ding Junhui.
18:00
18:34
Prezentacja najciekawszych propozycji programowych dostępnych na kanałach Eurosportów.
18:37
W odbywających się w Danii w dniach 14-19 listopada zawodach zobaczymy reprezentantów Polski. Wśród nich znajduje się Jarosław Olech, który wystąpi w kategorii do 74 kilogramów.
19:34
Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
19:41
0:00
1:00
Ostatnia runda sezonu odbędzie się w Dżuddzie. Przed rozpoczęciem rywalizacji na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Mikel Azcona, za którym plasują się Néstor Girolami i Nathanaël Berthon.
1:30
3:00
Program poświęcony LM w kolarstwie torowym. Eksperci podsumują najciekawsze momenty ostatnich zawodów, a także porozmawiają z czołowymi zawodnikami. Kamera odwiedzi welodromy na Majorce i w Londynie.
4:00
5:00

Lista stacji

O stacji Eurosport 1

Eurosport 1 to stacja telewizyjna o profilu sportowym. Pona połowę programu TV tesj stacji stanowią relacje na żywo.