Teleman

Przepis na życie | sezon 5 odc. 5

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Jerzy cieszą się sobą, zapominając o wszystkich problemach. Irena nie jest zadowolona, gdy dowiaduje się o planie Michała. Mężczyzna chce bowiem, by wyprowadzili się razem na wieś.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska), wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę. W życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się niespodziewany gość. Pola (Edyta Olszówka) jest w ciąży. Jej ukochany, Tadeusz (Bartłomiej Świderski), wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie.

W tym odcinku

Anka i Jerzy cieszą się sobą, zapominając na chwilę o wszystkich problemach. Irena nie jest zadowolona, gdy dowiaduje się o planie Michała. Mężczyzna chce bowiem, by wyprowadzili się razem na wieś. Ku utrapieniu Tadeusza Pola nie przyjmuje do wiadomości, że będąc w ciąży powinna odpoczywać. Jerzy pragnie wrócić do swojego programu kulinarnego. Kajetan nie chce się zgodzić na jego warunek - zaangażowanie Anki Adamowicz. Negocjacje zostają zerwane. Janek wpada w złe towarzystwo i zaczyna nadużywać alkoholu. Elka obarcza winą Jerzego i postanawia zostawić nastolatka pod jego opieką.

Występują

Ładuję...