W labiryncie: Bez pracy (98)
telenowela Polska 1990
W skrócie
Pani Suchecka wybiera się do Szwajcarii, by odwiedzić Ewę, Pawła i wnuczka. Renata chce zamieszkać u ojca, nim wyjaśni się sytuacja z Igorem. Trwa dochodzenie w sprawie zatrucia jej ojca.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
"W labiryncie" to pierwsza polska opera mydlana. Serial przedstawia środowisko warszawskich lekarzy w czasie przemian gospodarczych i ustrojowych na przełomie lat 80. i 90. Główną bohaterką jest absolwentka medycyny, Ewa Glinicka, pracownica Instytutu Farmakodynamiki.
W tym odcinku
Pani Suchecka wybiera się do Szwajcarii, aby odwiedzić Ewę, Pawła i swojego wnuczka. Renata postanawia zamieszkać u ojca, zanim wyjaśni się skomplikowana sytuacja z Igorem. Tymczasem trwa dochodzenie w sprawie zatrucia, któremu uległ jej ojciec.
Występują

Agnieszka Robótka-Michalska
jako Ewa Glinicka

Marek Kondrat
jako Adam Racewicz

Piotr Skarga
jako Jan Duraj

Renata Pękul
jako Krystyna Duraj

Jan Jankowski
jako Paweł Hanisz

Sławomira Łozińska
jako Joanna Racewicz

Małgorzata Lorentowicz
jako Anna Suchecka

Piotr Pawłowski
jako Jerzy Suchecki

Wiesław Drzewicz
jako Leon Guttman