Teleman

Przepis na życie | sezon 5 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Jerzy podróżują wraz z Gniewkiem po Europie. Szczęśliwi i zajęci sobą korzystają z uroków życia. Tymczasem Mani, która zdaje właśnie egzaminy na studia, brakuje wsparcia matki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska), wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę. W życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się niespodziewany gość. Pola (Edyta Olszówka) jest w ciąży. Jej ukochany, Tadeusz (Bartłomiej Świderski), wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie.

W tym odcinku

Anka i Jerzy podróżują wraz z Gniewkiem po Europie. Szczęśliwi i zajęci sobą korzystają z uroków życia. Tymczasem Mani, która zdaje właśnie egzaminy na studia, brakuje wsparcia matki. Andrzej tęskni za synkiem. Spodziewająca się dziecka Pola dostaje zaskakujące wiadomości od lekarza. Potrzebuje dobrych rad nieobecnej przyjaciółki. Restauracja Przepis, pozbawiona pieczy energicznej szefowej, traci swój urok.

Występują

Ładuję...