Teleman

Malanowski i partnerzy: Zła matka (304)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Malanowskiego zgłasza się kobieta, której córka zaniedbuje malutkiego synka. Detektywi odkrywają, że trudni się prostytucją. Gdy ma stracić prawa rodzicielskie, znika z dzieckiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się Dorota Warecka. Kobieta obawia się o swoją córkę Sabinę, która od dwóch miesięcy dziwnie się zachowuje. Spóźnia się do pracy, nie wraca do domu na noc i zaniedbuje swojego czteromiesięcznego synka. Młoda matka nie może liczyć na pomoc ojca dziecka, który siedzi w więzieniu. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce odkrywają, że Sabina trudni się prostytucją. Niedługo potem ktoś donosi na nią do opieki społecznej, która chce odebrać jej prawa rodzicielskie. Następnego dnia dziewczyna znika, zabierając ze sobą synka. Zostawia tylko niepokojący list. Ludzie Malanowskiego muszą ją odnaleźć, zanim będzie za późno...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...