Teleman

Malanowski i partnerzy: Nowe życie (302)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do agencji zgłasza się student, Patryk, związany ze swoją nauczycielką Ewą. Ostatnio ktoś wysyła Ewie anonimowe listy z pogróżkami. Patryk podejrzewa jej byłego męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do agencji Malanowskiego zgłasza się student Patryk Wilimowicz. Od sześciu miesięcy jest on związany ze swoją nauczycielką Ewą, którą poznał podczas prywatnych lekcji. Mimo sporej różnicy wieku, wszystko między nimi układa się dobrze. Ostatnio jednak ktoś zaczął wysyłać Ewie anonimowe listy z pogróżkami. Patryk jest przekonany, że to sprawka jej byłego męża Mikołaja, który właśnie wyszedł z więzienia. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce dochodzą do wniosku, że to nie Mikołaj stoi za pogróżkami. Wśród podejrzanych znajdują się uczniowie Ewy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...