Hotel 52 3 (35)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona organizuje w hotelowej restauracji spotkanie swojej szkolnej grupy teatralnej. Kuba wypytuje Igora, czy Michał jest jego ojcem. Natalia proponuje Arturowi, by razem zamieszkali.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Iwona organizuje w hotelowej restauracji spotkanie swojej szkolnej grupy teatralnej. Na przyjęciu zjawiają się dawni znajomi. Wśród nich są Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Gdy na imprezie zjawia się Andrzej (Marek Bukowski), Danka zarzuca mu, że swoimi nieodpowiedzialnymi decyzjami finansowymi doprowadził do kłopotów jej syna. Tymczasem Maciek (Grzegorz Łukawski) organizuje niespodziankę dla pań - występ profesjonalnego chippendale'a (Leszek Stanek). Wkrótce wychodzi na jaw od dawna skrywana tajemnica Iwony. Kuba wypytuje Igora, czy Michał jest jego ojcem. Horwat przychodzi do hotelu, by przeprosić Iwonę za swoje zachowanie. Natalia proponuje Arturowi, by razem zamieszkali. Chłopak ma wątpliwości, gdyż Lipska nadal nie powiedziała Tomkowi, że okłamywała go także w sprawie swoich uczuć. Artur postanawia sam załatwić tę sprawę.

Występują

Twórcy

Ładuję...