Graczykowie: Kuzyn Kitaszeski (12)

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Graczykowa zaprasza do siebie dawną koleżankę ze szkoły. Liczy na pomoc w uzyskaniu atrakcyjnej posady. W trakcie spotkania w domu Graczyków zjawia się kuzyn, który dopiero co wyszedł z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Pt 2.09 2:30
Comedy Centrallogo

Opis

Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Nie przegapią żadnej zdrapki, quizu i audiotele. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest zatrudniony na kolei, jego żona, Jadwiga (Joanna Kurowska) nie pracuje, ale mimo to jest osobą bardzo zajętą. Ich troje dzieci, 17-letnia Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr), ma zupełnie inne zainteresowania. Nastolatkę pasjonują głównie dyskoteki i pierwsi adoratorzy, choć cała rodzina (poza starszym bratem) jest przekonana, że licealistka wieczory spędza na dodatkowych zajęciach w szkolnym kółku dramatycznym. Z kolei studenta IV roku fizyki, Rafała, nie bawią ani krzyżówki, ani gry - jego zamiłowaniem jest nauka. Najmłodszy syn, Lucuś, jest bardzo obrotny, zapowiada się na świetnego kontynuatora rodzinnej tradycji.

W tym odcinku

Graczykowa zaprasza do siebie dawną koleżankę ze szkoły. Ma nadzieję, że dzięki znajomości uda jej się otrzymać atrakcyjną posadę w salonie kosmetycznym. Znajoma sprzed lat wyszła za mąż za zamożnego Włocha. W trakcie miłego spotkania w domu Graczyków zjawia się kuzyn, który dopiero co wyszedł z więzienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...