Malanowski i partnerzy: Dziewczyna z Gruzji (395)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bernadetta Szymanek prosi detektywów o odnalezienie Gruzinki Anuki, która u niej pracowała. Niebawem ktoś włamuje się do domu Bernadetty. Kradnie pieniądze. Trop prowadzi do znajomego Anuki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

W biurze agencji Malanowskiego zjawia się Bernadetta Szymanek. Prosi detektywów, by odnaleźli Gruzinkę Anukę, która u niej pracowała. W pokoju zaginionej odnajdują oni notes z wzorami tatuaży. Niebawem ktoś włamuje się do domu Bernadetty. Kradnie pieniądze i zabiera rzeczy Anuki. Podejrzenie pada na Gruzinkę. Tymczasem Magda spotyka się z Krzysztofem Kraczyńskim, włamywaczem recydywistą, prowadzącym salon tatuażu. Okazuje się on znajomym Anuki. Gdy detektywi przyjeżdżają po nią, okazuje się, że Gruzinka została porwana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...