Był sobie złodziej (2)

(Once a Thief: The Big Bang Theory)

serial sensacyjny Kanada 1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trzy miesiące po wybuchu budynku Mac zostaje przyjęty do kanadyjskiej jednostki policji ds. przestępczości zorganizowanej. Nieoczekiwanie spotyka w niej Li Ann, swoją dawną miłość.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.02 12:00
Tele 5logo

Opis

Li Ann Tsei (Sandrine Holt) została wychowana przez rodzinę Tang, która stoi na czele najpotężniejszej grupy przestępczej w Hongkongu. Dziewczyna zakochuje się w Macu Ramsey'u (Ivan Sergei) - złodzieju, który pracuje na zlecenie jej bliskich. Jest ona jednak zaręczona ze swoim przybranym bratem - Michaelem Tang. Wiedząc, że ich związek nie ma szans, zakochani postanawiają uciec i upozorować własną śmierć. Plany pary zostają pokrzyżowane, gdy Mac trafia do chińskiego więzienia. Kilka lat później tajemnicza kobieta wciela go do kanadyjskiej jednostki, zajmującej się walką z przestępczością. Okazuje się, że członkiem jego drużyny jest Li Ann, która przez cały czas była przekonana, że Mac nie żyje. W ich jednostce pracuje również aktualny narzeczony dziewczyny, były policjant - Victor Mansfield (Nicholas Lea). Wspólnymi siłami będą musieli stawić czoła przyrodniemu bratu Li Ann, który przysiągł parze zemstę za ich nielojalność wobec rodziny Tang.

W tym odcinku

Trzy miesiące po wybuchu budynku, Mac zostaje przyjęty do kanadyjskiej jednostki policji zajmującej się przestępczością zorganizowaną. Nieoczekiwanie spotyka w niej Li Ann, swoją dawną miłość. Kobieta jest bardzo zaskoczona jego widokiem, gdyż była przekonana, że on nie żyje. Obecnie jest związana z policjantem Victorem Mansfieldem, co bardzo denerwuje Maca. Między mężczyznami dochodzi do częstych kłótni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...