Hotel 52 3 (32)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat

W skrócie

W hotelu zjawia się Szymon właściciel firmy budowlanej i oświadcza się Paulinie, lekarce opiekującej się jego synem. Niedługo do hotelu przyjeżdża też Monika, asystentka i kochanka Szymona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

W hotelu zjawia się Szymon (Bartek Świderski), właściciel dużej firmy budowlanej z Rzeszowa. Wkrótce oświadcza się on Paulinie (Monika Krzywkowska), lekarce opiekującej się jego synem Kacprem. Niedługo do hotelu przyjeżdża Monika (Roksana Krzemińska), asystentka i kochanka Szymona. Kobieta jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że jej ukochany poprosił o rękę inną dziewczynę. Mężczyzna mówi jej, że jest chory na raka i oświadczył się Paulinie, chcąc zapewnić lepszą przyszłość swojemu synowi. Wkrótce lekarka poznaje prawdę i podobnie jak Monika, czuje się skrzywdzona. Tymczasem Iwona, upokorzona i oszukana przez Michała, od kilku dni nie przychodzi do pracy. Igor namawia ją jednak, by w końcu zjawiła się w hotelu. Dorota denerwuje się, że Artur spędza cały dzień z Natalią. Kobieta domaga się, by chłopak przestał pracować w Hotelu 52. Lipska próbuje powiedzieć Tomkowi o chorobie matki, ale brakuje jej odwagi. Iwona przypadkowo spotyka Michała.

Występują

Twórcy

Ładuję...