Tango z aniołem | odc. 9: Pożegnania

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka żąda od komisarza Werta wyjaśnienia sprawy Wiktorii i Jana. Policjantka Aldona mówi jej, że powinna skontaktować się z Mają Brzozowską.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o losach grupy kobiet, których partnerzy zginęli w wyniku eksplozji podłożonej w centrum handlowym bomby i które muszą od początku budować swoje życia.

W tym odcinku

Anka pojawia się w gabinecie komisarza Werta. Żąda wyjaśnienia sprawy związanej z Wiktorią i Janem. Funkcjonariusz sugeruje, że Wiktoria pod wpływem stresu uległa halucynacji. Policjantka Aldona podpowiada kobiecie, że powinna skontaktować się z Mają Brzozowską. W leśniczówce Anka opowiada historię Wiktorii i Jana. Maja jest zaskoczona. Obie przeglądają rzeczy Mikołaja. Znajdują klucze, które Anka zabiera. Agnieszka szykuje się do pogrzebu. Niespodziewanie nachodzi ją jakaś kobieta, która pyta o Wojtka i skarży się, że nie zapłacił jej za wynajem strychu. Michał pyta Ewę, dlaczego nie przeczuła nadchodzącej tragedii. Wątpi w to, czy w ogóle miała kiedykolwiek dar jasnowidzenia. Na cmentarz przychodzą bliscy i przyjaciele Mikołaja, Wojtka, Maćka, Krzysztofa, Adasia. Niespodziewanie zjawia się też Natalia. Po pogrzebie idzie z Kamą do jej mieszkania. Po pogrzebie Agnieszka daje Maksowi klucze do wynajmowanego przez Wojtka mieszkania. Jest przekonana, że spotykał się w nim z kochankami. Okazuje się jednak, że zmarły ukrywał w lokalu materiały z prowadzonego śledztwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...