Hotel 52 3 (31)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat

W skrócie

Grażyna przywozi do hotelu narzeczonego i wróżkę Mirandę, by ta oceniła, czy nadaje się on na męża. Igor jedzie do Andrzeja Wysockiego i mówi mu, że jest jego synem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Grażyna (Katarzyna Maciąg) przywozi do hotelu swojego ukochanego Aleksandra (Krystian Wieczorek). Kobieta dowiedziała się od wróżki, że mężczyzna znajdzie się tego dnia w poważnym niebezpieczeństwie. Wkrótce dowiaduje się, że chłopak zamierza się jej oświadczyć. Natychmiast ściąga na miejsce wróżkę Mirandę, by ta oceniła, czy nadaje się on na męża. Okazuje się, że Aleksander w przeszłości wykorzystał ją i oszukał finansowo. Miranda proponuje mu układ. W zamian za spłatę długu, ona wystawi mu pozytywną opinię przed Grażyną. Tymczasem Tomek jest załamany po tym, jak jego ukochana odrzuciła oświadczyny. Olga mówi Natalii, że jest śmiertelnie chora, ale nie chce, by jej syn się o tym dowiedział. Artur decyduje się złożyć wymówienie. Igor jedzie do mieszkania Andrzeja Wysockiego i mówi mu, że jest jego synem.

Występują

Twórcy

Ładuję...