Hotel 52 3 (30)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat

W skrócie

Ada Wójcik przyjeżdża do hotelu z dostawą win do restauracji. Przy okazji postanawia spotkać się z dwoma mężczyznami poznanymi na czacie. Przez pomyłkę wysyła im tego samego SMS-a...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Ada Wójcik (Maria Niklińska) przyjeżdża do hotelu z dostawą win do restauracji. Przy okazji postanawia spotkać się z Tymonem (Sambor Czarnota), mężczyzną poznanym na czacie internetowym. Następnego dnia chce poznać Marka, drugiego mężczyznę z internetu i w końcu wybrać jednego z nich. Tymon jest przystojnym instruktorem fitness, a Marek wykładowcą filozofii. Przez pomyłkę wysyła im tego samego SMS-a. Marek i Tymon pojawiają się w hotelu w tym samym czasie. Ada robi wszystko, by nie dowiedzieli się o swoim istnieniu. W końcu sprawa wychodzi na jaw. Natalia ma poczucie winy, że poszła do łóżka z Tomkiem. Chce mu powiedzieć, że to pomyłka. Artur cały dzień unika Natalii. Po spotkaniu z Tomkiem sprawa jest dla niego jasna. Michał oświadcza się Iwonie. Tymczasem Igor prosi Julkę, żeby pomogła mu znaleźć ojca. Tomek przyjeżdża do hotelu z tercetem smyczkowym i pierścionkiem zaręczynowym. Przygotowuje uroczyste oświadczyny w lobby hotelowym.

Występują

Twórcy

Ładuję...