Teleman

Niania 6: Muza potrzebna od zaraz (6)

serial komediowy Polska 2008  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Małgosia pokazuje Frani teledysk swojej ulubionej piosenkarki, Nikoli. Artystka robi na niani bardzo duże wrażenie. Frania postanawia zostać autorką tekstów. Marzy o wielkiej karierze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Małgosia pokazuje Frani teledysk swojej ulubionej piosenkarki, Nikoli. Artystka robi na niani bardzo duże wrażenie. Maj postanawia zostać autorką tekstów. Decyduje, że przekona Nikolę do swojego talentu i zrobi wielką karierę w przemyśle muzycznym. Razem z Jolką czeka na artystkę przed klubem, w którym ma ona występ. Gdy Nikola wychodzi z klubu, Frania i Jolka wskakują do taksówki, w której spotykają Marzenę Rogalską. Razem jadą za limuzyną piosenkarki aż do jej hotelu. Następnie w przebraniu pokojówek wchodzą do jej pokoju. Artystka żali się, że czuje się wypalona i chce szukać natchnienia wśród "prawdziwych ludzi z problemami". Frania zaprasza Nikolę do domu Skalskich, gdzie prezentuje jej napisany przez siebie tekst.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...