Niania 6: Piłkarski pech (5)

serial komediowy Polska 2008  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Frania spotyka w barze znanego piłkarza. Sportowiec umawia się z Franią, przekonany, że ta przynosi mu szczęście.Ona uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Frania spotyka w barze znanego piłkarza Michała Jurskiego, kapitana reprezentacji kraju w halowej piłce nożnej. Sportowiec jest obsesyjnie przesądny. Umawia się z Franią, ponieważ twierdzi, że ta przynosi mu szczęście. Maj uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać. Maks, któremu Jurski załatwiał świetnie miejsca na meczach, jest zły na nianię. Ta zmienia więc zdanie i zabiera męską część rodziny Skalskich na mecz. Kiedy Jurski zaczyna przegrywać, zrywa z Franią i publicznie oskarża ją o przynoszenie drużynie pecha. Frania jest napiętnowana. Maks postanawia jej pomóc i poprosić swojego idola, by odwołał oskarżenie. Zamiast tego idzie z nim na piwo i poznaje Wojtka Brzozowskiego - kolejną sportową gwiazdę. Frania bierze wiec sprawy w swoje ręce, zakrada się do szatni byłego narzeczonego i atakuje go serią złych amuletów.

Występują

Twórcy

Ładuję...