Hotel 52 3 (29)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat

W skrócie

Daria Pruska jest właścicielką małego hotelu w Sopocie. Przyjeżdża do Warszawy, by spotkać się ze swoją siostrą bliźniaczką Justyną i przepisać hotel na świeżo poślubionego drugiego męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Daria Pruska (Paulina Chapko) jest właścicielką małego hotelu w Sopocie, odziedziczonego po zmarłym pierwszym mężu. Przyjeżdża do Warszawy spotkać się ze swoją siostrą bliźniaczką, Justyną (Karolina Chapko) i przepisać swój hotel na świeżo poślubionego, drugiego męża. Justyna, nieco postrzelona malarka, poznała ekscentrycznego harleyowca, Łukasza (Łukasz Nowicki). Gdy dowiaduje się, że on został oskarżony o molestowanie w miejscu pracy, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Kiedy Łukasz przyjeżdża za Justyną do hotelu, bierze Darię za swoją dziewczynę. Rozpoczyna się seria zabawnych pomyłek, które doprowadzą do odkrycia tajemnicy Darii. Tymczasem Iwona zabiera Igora do knajpki. Rozmowa przebiega w miłej atmosferze, Zakłopotany Igor wyznaje jej, że Urszula Szwed jeszcze tego dnia przyjedzie do Warszawy. Spotkanie matki i córki kończy się spięciem. Matka Iwony opuszcza hotel, ale ulega w końcu namowom i zatrzymuje się w jej domu. Artur i Dorota stawiają czoła Tomkowi, który panoszy się w hotelu. Postanowił w tajemnicy przed Natalią umeblować hotelowymi rzeczami jej okradzione mieszkanie.

Występują

Twórcy

Ładuję...