Fala zbrodni: Najgroźniejszy bandyta na świecie (100)

serial sensacyjny Polska 2007  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jonasz mówi Tatianie o namierzeniu go przez policję. Kłamie, że funkcjonariusze zmiażdżyli mu dłoń i przekazuje jej tajemniczą walizkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

Jonasz spotyka się z Tatianą. Mówi, że został namierzony przez policję. Kłamie, że to funkcjonariusze zmiażdżyli mu dłoń i przekazuje kobiecie tajemniczą walizkę. Wkrótce wykradają ją ludzie Rubena. Jej zawartość ma zostać przerzucona przez Odrę. BOS ma powstrzymać przestępców. Jednak wybierając kanał przerzutu Ruben doskonale wiedział, jak utrudnić akcję policji. Sieradzki ma coraz więcej problemów. Próbuje pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe. Młody za wszelką cenę zamierza dotrzeć do Silene.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...