Teleman

Malanowski i partnerzy (207)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi badają sprawę zniknięcia Katarzyny. Miała kochającą rodzinę i szczęśliwy związek z chłopakiem. Malanowski odkrywa, że była powiązana z gangiem handlującym kobietami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Detektywi badają sprawę zniknięcia młodej kobiety, Katarzyny, która wyszła pewnego dnia z domu i już nie wróciła. Kobieta miała kochającą rodzinę i chłopaka, z którym żyła w szczęśliwym związku. Malanowski i jego ekipa odkrywają, że Katarzyna była powiązana z gangiem handlującym kobietami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...