Fala zbrodni: Śmierć rozdaje karty (94)

serial sensacyjny Polska 2007  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

King wciąż przetrzymuje Czarną. W zamian za darowanie jej życia żąda zwrotu przejętej przez BOS kokainy. Chce, by dostarczył mu ją Szajba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

King wciąż przetrzymuje Czarną. W zamian za darowanie jej życia żąda zwrotu przejętej przez BOS kokainy. Chce, by dostarczył mu ją Szajba. Rafalski wyczuwa podstęp. Jonasz jest przygotowany do udziału w tajnej misji. Nikt z BOS nie wie o planowanej przez Szefową i Sieradzkiego akcji. Młody jednak domyśla się, co planują. Prowadzi w tej sprawie prywatne śledztwo, uciekając się do niezgodnych z prawem metod. Coraz bardziej interesuje się też swoją dawną znajomą, Jowitą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...