Kabaretowy Klub Dwójki: Miasto czy wieś?

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marzeniem wielu Polaków jest sielskie życie na wsi, jednoczenie jednak tysiące młodych ludzi szuka szczęścia w wielkich miastach. Satyrycy próbują ustalić, który wybór jest lepszy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

Marzeniem wielu Polaków jest sielskie życie na wsi w malowniczym domku pośród kwiatów i drzew. Jednoczenie jednak tysiące młodych ludzi opuszczają małe miejscowości, by szukać szczęścia w wielkich miastach. Satyrycy próbują ustalić, który wybór jest lepszy. Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny i kabaret Koń Polski.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...