Kabaretowy Klub Dwójki: Celebryci - tak czy nie?

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert Górski i Marcin Wójcik próbują odpowiedzieć na pytanie, czy można śledzić prywatne życie celebrytów. Poza tym Ani Mru-Mru, Kasia Zielińska, Kacper Kuszewski, Kabaret pod Wyrwigroszem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym odcinku Robert Górski, Marcin Wójcik oraz ich goście spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy mamy prawo śledzić prywatne życie celebrytów. Prowadzący będą spierać się o to, czy portale plotkarskie i brukowce są rzeczywiście potrzebne i co sprawia, że intymne szczegóły z życia gwiazd są dla nas tak interesujące. Góral zaprosił do swojej drużyny formację Ani Mru-Mru i Katarzynę Zielińską, Jabbara reprezentuje Kabaret pod Wyrwigroszem i Kacper Kuszewski. Nie zabraknie stałych punktów programu m.in. posiedzenia rządu, w którym satyrycy wytykają błędy polityków oraz parodii talk-show "Jabbar na żywo".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...