Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba chce spędzić walentynki z Agatą. Tomek radzi mu, jak przygotować romantyczne spotkanie. Agata zamierza powiększyć sobie biust. Natalia próbuje przemówić jej do rozsądku.

Oglądaj w telewizji

Pt 5.07 8:25
TVP HDlogo

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kuba chce spędzić walentynki z Agatą. Tomek radzi mu, jak przygotować romantyczne spotkanie z dziewczyną. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Syn okazuje się pojętnym uczniem. Nowe auto Tomka psuje się. Chłopak musi oddać samochód do naprawy. Kuba chce sprzedać deskę snowboardową Kacprowi, by kupić sobie nową. Agata zamierza powiększyć sobie biust. Natalia próbuje przemówić jej do rozsądku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...