Triumf miłości (137)

(El Triunfo del Amor)

serial obyczajowy Meksyk 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria jest urażona sugestią Maksa i powątpiewa w jego uczucie. Mówi mu o Alonso, który był przy niej we wszystkich trudnych chwilach. Bernarda prosi Marię o wybaczenie. Chce być jej babcią.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.05 10:00
TV Pulslogo

Opis

Maria Desamparada (Maite Perroni) dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię (Victoria Ruffo). Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana (William Levy) i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena (Dominika Paleta), która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda (Osvaldo Ríos). Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy (Daniela Romo), kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo (Diego Olivera), który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka. Trzy lata później Victoria uległa wypadkowi samochodowemu, podczas którego zaginęła bez śladu córka kobiety. Victoria nigdy nie pogodziła się z tym nieszczęściem. Swojego sekretu nie zdradziła mężowi, ani nikomu z rodziny. Prawdę poznała jedynie jej przyjaciółka, Antonieta (Erika Buenfil).

W tym odcinku

Maria czuje się urażona sugestią Maksa i zaczyna wątpić w jego uczucie. Mówi mężczyźnie, że Alonso był przy niej we wszystkich trudnych chwilach i to jego powinna poślubić. Bernarda prosi Marię, by jej wybaczyła i zaakceptowała ją jako swoją babcię. Osvaldo jest zazdrosny o doktora Heriberto, z którym Victoria spędza coraz więcej czasu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...