Pingwiny z Madagaskaru | sezon 2 odc. 26: Mały ptaszek/Boa mściciel

(The Penguins of Madagascar: Rock-a-Bye Birdie/All Tied Up with a Boa)

serial animowany USA 2010-2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Skipper dostaje rzut promieniem odświeżającym i zamienia się w małego pingwinka. Aby przywrócić mu normalną postać reszta oddziału musi zanurkować w ściekach. Boa Savio szykuje zemstę.

Oglądaj w telewizji

Śr 14.12 17:00
TV Puls 2logo
Czw 15.12 16:00
TV Puls 2logo
Pt 16.12 1:20
Nicktoonslogo

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Skipper dostaje promieniem odświeżającym i zamienia się w małego pingwinka. Aby przywrócić mu normalną postać, reszta oddziału musi zanurkować w ściekach. W zoo szerzy się panika na wieść, że boa Savio uciekł z Hoboken i szykuje zemstę.

Zobacz także

Ładuję...