Justified: Bez przebaczenia (11)

(Justified: Veterans)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Raylan dowiaduje się, że jego ojciec przejął interesy Bo Crowdera, który siedział w więzieniu. Swoimi działaniami doprowadził jego biznes do klęski. Raylan postanawia wykorzystać sytuację.

Oglądaj w telewizji

Śr 15.02 15:55
AXN Spinlogo
Czw 16.02 10:10
AXN Spinlogo
Czw 16.02 14:55
AXN Spinlogo

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Raylan dowiaduje się, że jego ojciec przejął interesy Bo Crowdera, kiedy ten siedział w więzieniu. Problem w tym, że swoimi działaniami Arlo Givens doprowadził jego biznes do klęski. Raylan postanawia wykorzystać tę sytuację. Kiedy w wytwórni metamfetaminy dochodzi do wybuchu, jednym z głównych podejrzanych staje się Boyd.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...