Justified: Bez przebaczenia (7)

(Justified: Blind Spot)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznany sprawca próbuje zabić Avę. Policjant rozpoczyna poszukiwania niedoszłego zabójcy. Próbując ustalić, kto mógł chcieć jej śmierci, odkrywa, że to nie Ava była prawdziwym celem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz policji Raylan Givens (Timothy Olyphant) pod wieloma względami przypomina szeryfa z Dzikiego Zachodu. Pomimo manier dżentelmena pozostaje nieustępliwy i bezwzględny wobec łamiących prawo. Jego twarda i bezkompromisowa walka w obronie sprawiedliwości nie podoba się przełożonym policjanta. W wyniku konfliktu z szefostwem Givens zostaje przeniesiony na służbę do rodzinnej miejscowości Harlan na wschodzie Kentucky. Raylan wciąż poszukuje na pytanie, kim właściwie jest. Musi uporać się z własną przeszłością, w tym z problemem swojego ojca, Arlo, który był przestępcą. Tymczasem mieszkańcom Harlan wciąż zagrażają lokalny narkotykowy boss Bo Crowder i jego syn, rasistowski fanatyk Boyd. Scenariusz serialu powstał na motywach utworów Elmore'a Leonarda, autora powieści i opowiadań kryminalnych.

W tym odcinku

Nieznany sprawca próbuje zabić Avę. Kobieta uchodzi z życiem dzięki pomocy Raylana, który przybywa jej na ratunek. Policjant rozpoczyna poszukiwania niedoszłego zabójcy. Próbując ustalić, kto mógł chcieć jej śmierci, funkcjonariusz odkrywa, że Ava nie była prawdziwym celem przestępcy.

Występują

Twórcy

Ładuję...