Z rubryki kryminalnej | odc. 5: Miejsce w słońcu
(Annika Bengtzon: Crime Reporter)

W skrócie
Dziennikarka Annika Bengtzon jedzie do Hiszpanii, by przygotować artykuł o tragedii w Costa del Sol. Mieszkający tam szwedzki sportowiec z rodziną zginęli zatruci gazem podczas włamania.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dziennikarka śledcza Annika Bengtzon (Malin Crépin) zrobi wszystko, by zdobyć materiały do sensacyjnego artykułu. Z uporem drąży niewygodne dla wielu osób tematy, by odkryć prawdę. Tropi kryminalne zagadki w świecie celebrytów i polityków, a także działalność terrorystyczną. Jednocześnie próbuje pogodzić swoją pracę z rolą matki i partnerki.
W tym odcinku
Dziennikarka śledcza, Annika Bengtzon zostaje wysłana do Hiszpanii, by przygotować artykuł o tragedii, do której doszło w Costa del Sol. Mieszkający tam szwedzki sportowiec Sebastian Söderström, jego żona i dzieci zginęli zatruci gazem podczas włamania do ich domu. Annika niechętnie zostawia dzieci pod opieką męża, lecz sprawa okazuje się wyjątkowo interesująca. Na miejscu dziennikarka zatrudnia tłumaczkę Caritę Halling-Gonzales i nawiązuje kontakt ze szwedzkim policjantem, który bada sprawę Söderströmów. Okazuje się, że wykorzystany podczas napadu gaz jest bardzo drogi. Wygląda na to, że włamywaczom chodziło o coś więcej. W śledztwie pojawia się trop gangów narkotykowych.
Występują























