Młodzi muszkieterowie | odc. 13

(Young Blades: Secrets)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

D'Artagnan i Jacqueline spotykają pisarza Aleksandra Dumasa, który oznajmia im, że jest ich twórcą. Jacqueline dowiaduje się, że jej brat przybył do Francji pragnie się z nią zobaczyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

D'Artagnan i Jacqueline spotykają pisarza Aleksandra Dumasa, który w dziwnych okolicznościach oznajmia im, że to właśnie on jest ich twórcą. Jacqueline dowiaduje się, że jej brat jest z powrotem we Francji i jak najszybciej pragnie się z nią zobaczyć. Siroc pracuje nad miłosnym eliksirem, który postanawia przetestować na muszkieterach. Efekt jest zaskakujący.

Występują

Zobacz także

Ładuję...