Młodzi muszkieterowie | odc. 12

(Young Blades: Chameleon)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Transport skarbu okryty jest tajemnicą, trasę przejazdu zna tylko kilka osób. Bandyci jednak napadają na konwój. Duval uważa, że zdrajca jest w najbliższym otoczeniu króla.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

Szczegóły związane z transportem królewskiego skarbu okryte są tajemnicą. Niewiele osób zna trasę przejazdu. Bandytom udaje się jednak poznać plany muszkieterów. Napadają na królewski konwój. Duval jest zdania, że w otoczeniu króla znajduje się zdrajca. Muszkieterowie mają nadzieję, że dzięki nowemu wynalazkowi Siroca będą mogli przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku. Jacqueline poznaje kobietę z przeszłości kapitana Duvala.

Występują

Zobacz także

Ładuję...