Malanowski i partnerzy: Spotkanie w parku (396)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas spaceru w parku zniknęła 5-letnia Ola. Detektyw Marek zauważa ciało małej dziewczynki unoszące się na powierzchni stawu. Okazuje się, że ktoś w kurtkę Oli ubrał kukłę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Marek i Anna pomagają w poszukiwaniach pięcioletniej Oli, która zniknęła podczas spaceru w parku ze swoją opiekunką. W pewnym momencie detektyw zauważa ciało małej dziewczynki unoszące się na powierzchni stawu i rusza jej ratunek. Okazuje się jednak, że ktoś zrobił sobie głupi dowcip i ubrał kukłę w kurtkę Oli. Wkrótce wychodzi na jaw, że autorem żartu jest grupka nastolatków. Chłopcy twierdzą, że nie mają nic wspólnego z porwaniem dziecka. Przerażeni powstałym wokół nich zamieszaniem wyznają, że kurtkę wykradli okolicznemu dziwakowi, zwanemu Goblinem. Wszystko wskazuje na to, że to on porwał dziewczynkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...