Malanowski i partnerzy: Córka przyjaciela (394)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciel Malanowskiego prosi go, by znalazł dilera, który sprzedał skażone narkotyki jego córce, która zmarła po ich zażyciu. Udaje się ustalić, że kupowała je od dilera zwanego 'Krzywym'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Przyjaciel Malanowskiego, Krzysztof Głodecki, prosi go, by znalazł dilera, który sprzedał skażone narkotyki jego nastoletniej córce Basi. W efekcie ich zażycia dziewczyna zmarła. Bronisławowi udaje się ustalić, że Basia kupowała używki od dilera zwanego "Krzywym". Detektywi udają się do klubu, w którym często bywał mężczyzna. Tam dowiadują się, że jakiś czas temu zniknął on bez śladu, a narkotyki rozprowadza za niego jego wspólnik "Śliwa". Gdy Anna znajduje go, ten już nie żyje. Okazuje się, że został zastrzelony z broni należącej do Krzysztofa. Klient Malanowskiego trafia do aresztu. Bronisław jest pewny jego niewinności. Podejrzewa, że kryje on prawdziwego zabójcę...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...