Malanowski i partnerzy: Tajemnica zajazdu (393)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwia Gajda podejrzewa swojego męża Błażeja o homoseksualizm. Wkrótce Marek jest świadkiem spotkania Błażeja z ukraińską masażystką. Detektyw sądzi, że Błażej nie jest gejem i ma kochankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Oliwia Gajda podejrzewa swojego męża Błażeja o bycie gejem. Prosi detektywów, by go obserwowali i sprawdzili, czy przez dziesięć lat małżeństwa faktycznie ukrywał on przed nią swoją prawdziwą orientację seksualną. Wkrótce Marek jest świadkiem spotkania Błażeja z ukraińską masażystką. Detektyw zaczyna podejrzewać, że mężczyzna nie jest homoseksualistą, a jego zachowanie, które niepokoi Oliwię, wynika z tego, że znalazł on sobie kochankę. Tymczasem z konta Gajdów znika 15 tysięcy złotych. Niebawem Błażej spotyka się nocą z tajemniczym mężczyzną, któremu przekazuje pieniądze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...