Młodzi muszkieterowie | odc. 8

(Young Blades: Coat of Arms)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Skradziony zostaje bezcenny artefakt - Oko Gilgamesza. Mazarin zwołuje posiedzenie Rycerzy Czarnego Tabernakulum. Kupiec, członek tajnego stowarzyszenia kardynała, zostaje zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.02 13:00
Polonia 1logo

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

Kardynał Mazarin jest wściekły, ponieważ ze strzeżonej krypty zostaje skradziony bezcenny artefakt - Oko Gilgamesza. Dostojnik zwołuje posiedzenie Rycerzy Czarnego Tabernakulum. W tym samym czasie w mieście dochodzi do serii zabójstw. Jedną z ofiar mordercy jest bogaty kupiec Latrock, który należał do tajnego stowarzyszenia Mazarina. Jego śmierć może mieć związek z kradzieżą artefaktu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...