CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 15: Winny z założenia

(CSI: Miami: Presumed Guilty)

serial kryminalny USA 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alfonso Reyes zostaje uznany na niewinnego. Jego adwokat Derek Powell nie kryje satysfakcji. Horatio i jego ekipa ponownie badają sprawę. Wkrótce ginie jednak jedyny świadek wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Aresztowany pod zarzutem zamordowania dziewczyny Alfonso Reyes zostaje uznany na niewinnego. Jego adwokat Derek Powell nie kryje satysfakcji. Horatio i jego ekipa ponownie badają sprawę. Zwłoki młodej kobiety znaleziono na polu golfowym. Przeczesano cały teren i nie zauważono nic, co wskazywałoby, że to tu ją zamordowano, musiała więc zginąć w innym miejscu. Jedynym świadkiem jest młoda kobieta, która też bywała w klubie golfowym. Wkrótce jednak również ona ginie. Pada podejrzenie, że przedawkowała leki antydepresyjne. Natalia i Ryan podążają tym tropem. Tymczasem Calleigh i Delko zabezpieczają odcisk rękawicy pewnego golfisty, którym okazuje się jeden z bogatych klientów klubu. Aby dowieść jego winy, potrzebują zgody na badanie DNA. Okazuje się, że reprezentuje go Derek Powell, adwokat Reyesa...

Występują

Twórcy

Ładuję...