Teleman

Malanowski i partnerzy: Porwane niemowlę (386)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W biurze Malanowskiego zjawia się Aniela, której pięciotygodniowy wnuk został uprowadzony. Detektywi stwierdzają, że zięć ich klientki i tata chłopca, ma coś wspólnego z porwaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

W biurze Malanowskiego zjawia się Aniela Lubowska. Jej pięciotygodniowy wnuk Jaś został uprowadzony. Detektywi zaczynają podejrzewać, że Grzegorz Wiśniewski, zięć ich klientki i tata chłopca, może mieć coś wspólnego z porwaniem. Udaje im się zdobyć taśmę z nagraniem z monitoringu, na którym zarejestrowano moment uprowadzenia. Kamera uchwyciła także reakcję ojca Jasia, który był wyjątkowo spokojny. Zachowywał się tak, jakby wiedział, że dojdzie do porwania...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...