Młodzi muszkieterowie | odc. 6

(Young Blades: Secrets of the Father)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W pałacu doszło do kradzieży. Ze szkatułki księcia zniknęły dokumenty z nazwiskami francuskich agentów. Na prośbę Ludwika śledztwo prowadzi Charles D'Artagnan i grono zaufanych muszkieterów.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.02 12:40
Polonia 1logo

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

W pałacu doszło do zuchwałej kradzieży. Ze szkatułki księcia zniknęły tajne dokumenty, które zawierają nazwiska francuskich agentów za granicą. Na prośbę Ludwika śledztwo prowadzi zaufane grono muszkieterów. Sprawa jest delikatna, ponieważ klucze mają tylko dwie osoby: książę i kardynał Mazarin, a zamek w szkatułce nie został uszkodzony. W jej wnętrzu Siroc odnajduje włos należący do służącego Marcela. Sprawę przejmuje Charles D'Artagnan, ojciec muszkietera. Jedyną osobą, która nie wierzy ślepo w jego uczciwość jest młody D'Artagnan.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...