Młodzi muszkieterowie | odc. 5

(Young Blades: Da Vinci's Notebook)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Siroc znajduje notatki Leonarda da Vinci. Ściąga tym na siebie i przyjaciół kłopoty. W notatkach tych znajduje się informacja o pewnej groźnej broni, którą chce zdobyć kardynał Mazarin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

Siroc znajduje zaginione notatki Leonarda da Vinci. Ściąga tym na siebie i swoich przyjaciół poważne kłopoty. W notatkach tych znajduje się bowiem informacja o pewnej bardzo groźnej broni, którą chce zdobyć kardynał Mazarin. Tymczasem Jacqueline pomaga D'Artagnanowi zerwać z kolejną wybranką. W męskim przebraniu towarzyszy mu podczas jego eskapad. Musi ukrywać swoją zazdrość o niego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...