Młodzi muszkieterowie | odc. 4

(Young Blades: The Exile)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacqueline ratuje młodego Anglika, który uciekł do Francji przed prześladowaniami. Wkrótce przybywa sam lord protektor. Jacqueline zakochuje się w nim. Nie wie, że to sam król Karol II.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.02 13:00
Polonia 1logo

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

Jacqueline ratuje pewnego młodego Anglika, którego żołnierze kardynała próbują zatrzymać. Przyjechał on do Francji, ponieważ musiał uciekać przed prześladowaniami Olivera Cromwella. W ślad za młodym Stuartem przybywa do Francji wkrótce sam lord protektor. Jacqueline szybko zakochuje się w nowym znajomym. Nie wie, że jest to sam angielski król Karol II. Prosi on, by razem z nim wyjechała do jego ojczyzny. Tymczasem D'Artagnan zostaje schwytany i jest torturowany. Jacqueline musi zdecydować, co jest ważniejsze - miłość czy lojalność wobec przyjaciela, któremu powinna ruszyć na ratunek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...