Młodzi muszkieterowie | odc. 3

(Young Blades: Enchanted)

serial przygodowy Kanada/​USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kardynał Mazarin knuje kolejną intrygę przeciwko muszkieterom. Rozkazuje porwać kuzynów kapitana Duvalla - chłopca i dziewczynę, która udaje chłopca, bo marzy o zostaniu muszkieterem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przepełnione humorem i akcją romantyczne przygody czterech członków prestiżowej Akademii Muszkieterów: Jacques'a LePonte (Karen Cliche), D'Artagnana (Tobias Mehler), Siroca (Mark Hildreth) i Ramona Montalvo Francisco de la Cruz (Zak Santiago). Pierwszy z nich, bardzo przystojny i ceniący zabawę, w rzeczywistości jest kobietą w przebraniu - Jacqueline Roget. Dowiaduje się o tym jedynie młody D'Artagnan, syn słynnego muszkietera. Siroc to genialny wynalazca. Ramon łączy w sobie duszę poety i sprawność wojownika.

W tym odcinku

Kardynał Mazarin knuje kolejną intrygę wymierzoną przeciwko muszkieterom. Rozkazuje porwać kuzynów kapitana Duvalla - chłopca Andre i dziewczynę Mimou, która udaje chłopca, bo marzy o tym, by zostać muszkieterem. D'Artagnan, Jacques i Siroc wyruszają na poszukiwania. Czwarty z nich, Ramon, poznaje piękną Lianę, która jest poetką. W jej towarzystwie zapomina o lojalności wobec przyjaciół.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...