
W skrócie
Livia pokonuje swoją przyjaciółkę Chiarę w prestiżowym konkursie baletowym. Niebawem dziewczyna ginie w wypadku drogowym. Istnieje podejrzenie, że sprawczynią tragedii jest Chiara.
Oglądaj w telewizji
Opis
Kolejna seria przygód duchownego z detektywistycznym zacięciem. We włoskim miasteczku Gubbio don Matteo (Terence Hil) pomaga zaprzyjaźnionym karabinierom: kapitanowi Anceschi (Flavio Insinna) i sierżantowi Cecchini (Nino Frassica) w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Każdy odcinek to oddzielna historia ze zbrodnią w tle. W całość łączą serię postaci bohaterów oraz ich prywatne losy.
W tym odcinku
Przyjaciółki Chiara i Livia stają do konkursu baletowego, którego stawką jest rola Giselle w przedstawieniach baletu z Bostonu. Jury decyduje, że zwycięstwo należy się Livii. Chiara, choć nieco zawiedziona, gratuluje koleżance. Z sukcesu cieszy się też Marina - nauczycielka tańca opiekująca się obiema dziewczętami. Jednocześnie okazuje się, że Laura ma wystąpić w jednej z ról spektaklu otwierającego sezon teatru w Gubbio. Przygotowaniem pani burmistrz ma zająć się Natalina. Niebawem w wypadku drogowym ginie Livia. Świadek twierdzi, że inna dziewczyna zajechała zmarłej drogę. Wszystko wskazuje na to, że sprawczynią jest Chiara.
Występują






