Teleman

Wzór | sezon 3 odc. 40

(Numb3rs: Traffic)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje ostrzelany samochód z mężczyzną i dwójką dzieci. Megan udaje się do Charliego po pomoc. Kiedy dochodzi do kolejnych incydentów - Don odkrywa nieprawdopodobny trop...

Oglądaj w telewizji

Śr 16.06 23:00
TV 4logo

Opis

Bracia Don (Rob Morrow) i Charlie (David Krumholtz) Eppes są swoimi przeciwieństwami, jednak nawiązują współpracę. Don, agent FBI, angażuje Charliego, geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci także się różnią. Jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charlie ma mocne poparcie przyjaciela, fizyka dr. Larry'ego Fleinhardta (Peter MacNicol), który głęboko wierzy, że matematyka może służyć rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek. Z Charliem współpracuje także zakochana w nim jego była studentka Amita (Navi Rawat). W życie Dona i Charliego bardzo angażuje się ich ojciec, wędrowny urbanista Alan (Judd Hirsch). Najbliższymi współpracownikami Dona są Megan Reeves (Diane Farr), przygotowująca portrety psychologiczne przestępców, i młody agent Colby Granger (Dylan Bruno), który trafił do FBI po odbyciu ciężkiej wojskowej służby w Afganistanie.

W tym odcinku

Na autostradzie zostaje ostrzelany samochód mężczyzny, jadącego z dwójką dzieci. Don i jego ludzie próbują ustalić czy to przypadkowy akt agresji czy dzieło seryjnego mordercy. Megan, nie mogąc znaleźć żadnych reguł w zachowaniu sprawcy, udaje się do Charliego po pomoc. Kiedy na autostradzie dochodzi do kolejnych incydentów, Don odkrywa z pozoru nieprawdopodobny trop, który może doprowadzić go do rozwiązania zagadki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...