Teleman

Wzór | sezon 3 odc. 39

(Numb3rs: Two Daughters)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Crystal, nauczycielka, którą ścigają Don i jego ludzie, porywa Megan jako zakładniczkę. Domaga się uwolnienia swojego chłopaka, którego aresztowało FBI. Meagn próbuje negocjować z Crystal.

Oglądaj w telewizji

Wt 15.06 23:00
TV 4logo

Opis

Bracia Don (Rob Morrow) i Charlie (David Krumholtz) Eppes są swoimi przeciwieństwami, jednak nawiązują współpracę. Don, agent FBI, angażuje Charliego, geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci także się różnią. Jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charlie ma mocne poparcie przyjaciela, fizyka dr. Larry'ego Fleinhardta (Peter MacNicol), który głęboko wierzy, że matematyka może służyć rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek. Z Charliem współpracuje także zakochana w nim jego była studentka Amita (Navi Rawat). W życie Dona i Charliego bardzo angażuje się ich ojciec, wędrowny urbanista Alan (Judd Hirsch). Najbliższymi współpracownikami Dona są Megan Reeves (Diane Farr), przygotowująca portrety psychologiczne przestępców, i młody agent Colby Granger (Dylan Bruno), który trafił do FBI po odbyciu ciężkiej wojskowej służby w Afganistanie.

W tym odcinku

FBI ściga trzydziestoletnią nauczycielkę Crystal Hoyle, która ze swoim nastoletnim kochankiem i byłym uczniem, Buckiem dokonała wielu rozbojów. Agenci odkrywają, że kobieta zmierza do Los Angeles,by zemścić się za upokorzenia z czasów młodości. Trafiła wówczas na ulicę i została uwiedziona przez żonatego mężczyznę. Przestępczyni unika pułapki zastawionej przez Dona i uprowadza agentkę FBI, Megan. Hoyle przedstawia stróżom prawa swoje żądanie. Megan próbuje negocjować z Crystal, chcąc poznać kierujące nią motywy. Kobieta zaczyna jej się zwierzać. Emocje prowadzą ją do wybuchu gniewu, co w efekcie pogarsza sytuację Megan.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...