CSI: Kryminalne zagadki Miami 2: Ekstremum (10)

(CSI Miami 2: Extreme)

serial kryminalny USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda kobieta zostaje wyrzucona za barierkę wielopoziomowego parkingu. Śledztwo ujawnia, że została zamordowana, zanim doszło do upadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Młoda kobieta spada z dachu parkingu wielopoziomowego tuż obok pary kochanków. Śledczy szybko ustalają, że była martwa zanim uderzyła o ziemię. Zwłoki pokrywa warstwa kurzu. Zespół Horatia podejrzewa, że ofiara została wcześniej uprowadzona. Nikt jednak nie zgłosił jej zaginięcia. Śledczy dowiadują się, że kobieta miała perwersyjne upodobania. Delko zostaje brutalnie pobity po tym, jak próbuje na własną rękę pomóc pewnej wdowie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...