CSI: Kryminalne zagadki Miami 2: Huragan Anthony (6)

(CSI Miami 2: Hurricane Anthony)

serial kryminalny USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po przejściu huraganu zespół bada trzy podejrzane przypadki śmierci. Jeden z nich dotyczy mężczyzny, który rzekomo wpadł na samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Zespół bada trzy podejrzane przypadki śmierci po przejściu huraganu przez Miami. W chaosie, który zapanował po kataklizmie, trudno jest cokolwiek ustalić. Jedna z ofiar, której śmierć bada zespół CSI, spadła na maskę samochodu pary uciekającej przed żywiołem. Horatio znajduje także umierającego człowieka, który w dziwny sposób spadł z własnego dachu. Calleigh zwraca uwagę na człowieka wynoszącego sprzęt ze zrujnowanego domu. Ona i detektyw Tripp znajdują niebawem zwłoki. Również w tym przypadku śmierci nie mogły spowodować siły natury.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...