Justified: Bez przebaczenia 3 (9)

(Justified: Loose Ends)

serial sensacyjny USA 2012  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Raylan ściga Tannera Dodda, współpracownika Quarlesa. Przestępca ma coś wspólnego z wrobieniem Boyda w zamach na życie szeryfa Napiera. Givens ma nadzieję na schwytanie samego Quarlesa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Raylan Givens (Timothy Olyphant), zastępca szeryfa Mullena (Nick Searcy), ściga przestępców, grasujących na terenie hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Musi stawić czoła dwóm lokalnym klanom kryminalistów, walczącym o wpływy - Bennettom i Crowderom. Celem policji jest również rozpracowanie mafii, do której należy Wynn Duffy (Jere Burns). Givens próbuje także ułożyć sobie relacje z ojcem, Arlo (Raymond J. Barry), niegdyś przestępcą, i byłą żoną Winoną (Natalie Zea), która urodziła Raylanowi dziecko.

W tym odcinku

Raylan ściga Tannera Dodda, współpracownika Quarlesa. Poszukiwany przestępca prawdopodobnie ma coś wspólnego z wrobieniem Boyda w zamach na życie szeryfa Tillmana Napiera. Givens ma nadzieję, że Dodd okaże się pomocny w schwytaniu samego Quarlesa. Ava za wszelką cenę próbuje pomóc pewnej prostytutce, której grozi poważne niebezpieczeństwo.

Występują

Twórcy

Ładuję...