CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 6 odc. 2: Cyber-lebryta

(CSI: Miami: Cyber-Lebrity)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Internecie zamieszczono seksowne zdjęcia Candance, nastoletniej pływaczki. Podczas zawodów jej chłopak zostaje zastrzelony z łuku, a Horatio boi się, że następną ofiarą będzie Candance.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial rozgrywa się w południowej amerykańskiej metropolii, luksusowym mieście, które pulsuje nocnym życiem. Opowiada o przygodach najlepszej grupy śledczych z Florydy. Porucznik Horatio Caine wraz ze swoją ekipą porusza się po wytwornych tropikalnych miejscach w Miami, gdzie krzyżuje się ze sobą wiele różnych kultur.

W tym odcinku

Candance Walker, nastoletnia pływaczka, zyskała ogromną popularność, gdy w Internecie zamieszczono jej seksowne zdjęcia. Podczas kolejnych zawodów z jej udziałem dochodzi do tragedii - jej chłopak zostaje zastrzelony z łuku. Horatio boi się, że następną ofiarą będzie Candance. Przydziela jej do ochrony Ryana Wolfe'a. Wkrótce także Caine zyskuje rozgłos - na jednej ze stron internetowych ujawniono, że to on przyczynił się do aresztowania lokalnego bossa mafii, Argento. Syn gangstera postanawia się na nim zemścić. Calleigh postanawia przyjrzeć się bliżej broni, z której zabito chłopaka młodej pływaczki. Odwiedza trenera szkolnej drużyny łuczniczej - Roberta Whittena. Wszystko wskazuje na to, że może on być zamieszany w tę zbrodnię. Delko znajduje inny trop. Jego uwagę przyciągają okulary przeciwsłoneczne, które zabity nastolatek nosił owego feralnego dnia. Alexx natomiast zabezpiecza na ciele ofiary ledwie dostrzegalny ślad szminki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...