Justified: Bez przebaczenia 3 (4)

(Justified: The Devil You Know)

serial sensacyjny USA 2012  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Z inicjatywy strażnika więziennego Murphy'ego dochodzi do bijatyki, w której udział biorą więźniowie Dewey Crowe i Dickie Bennett. Okazuje się, że więźniowie uciekli skradzionym samochodem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Raylan Givens (Timothy Olyphant), zastępca szeryfa Mullena (Nick Searcy), ściga przestępców, grasujących na terenie hrabstwa Harlan w stanie Kentucky. Musi stawić czoła dwóm lokalnym klanom kryminalistów, walczącym o wpływy - Bennettom i Crowderom. Celem policji jest również rozpracowanie mafii, do której należy Wynn Duffy (Jere Burns). Givens próbuje także ułożyć sobie relacje z ojcem, Arlo (Raymond J. Barry), niegdyś przestępcą, i byłą żoną Winoną (Natalie Zea), która urodziła Raylanowi dziecko.

W tym odcinku

Z inicjatywy strażnika więziennego Asha Murphy'ego dochodzi do bijatyki, w której udział biorą osadzeni w zakładzie Dewey Crowe i Dickie Bennett. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża Raylan. Lekarz więzienny Lance informuje Givensa, że obaj skazańcy uciekli skradzionym samochodem. Raylan nie wie, że za całą aferą stoi pokaźny majątek Mags, który Lance i Ash chcą przejąć od Ellstine'a Limehouse'a. Robert Quarles próbuje nakłonić Devila, by zdradził Boyda.

Występują

Twórcy

Ładuję...