Agenci NCIS | sezon 2 odc. 8

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Heart Break)

serial sensacyjny USA 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół Gibbsa prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dowódcy marynarki wojennej, który zginął w płomieniach po udanej operacji serca. Miał wielu wrogów. Podejrzany jest pewien marynarz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Zespół Gibbsa prowadzi dochodzenie dotyczące śmierci dowódcy marynarki wojennej. Ten po udanej operacji serca ginie w płomieniach. Agenci odkrywają, że zamordowany miał wielu wrogów. Podejrzanym jest marynarz gnębiony przez dowódcę. Po jego przesłuchaniu Kate wdaje z nim w bójkę. Kończy się ona śmiercią marynarza. Za późno Kate uświadamia sobie, że zatrzymano nie tego mężczyznę. W rezultacie Tony i Ducky łączą swoje siły i identyfikują zabójcę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...