Agenci NCIS | sezon 2 odc. 2

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Good Wives Club)

serial sensacyjny USA 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W celi, która przypomina sypialnię z lat 50., znaleziono ciało kobiety. Była ona więziona wiele miesięcy, po czym zmarła z braku powietrza. Jest to jedno z kilku podobnych morderstw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

W podziemnej więziennej celi, która przypomina sypialnię z lat 50., znaleziono ciało kobiety. Wszystko wskazuje na to, że była więziona przez wiele miesięcy, po czym zmarła z braku powietrza. Wkrótce okazuje się, że jest to jedno z kilku podobnych morderstw. Gibbs i jego zespół szukają kolejnych potencjalnych ofiar mordercy. Pod uwagę biorą osoby, które zniknęły z bazy marynarki wojennej na Florydzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...